O usłudze

eFaktura24 to aplikacja internetowa on-line przeznaczona do wystawiania faktur VAT. Dzięki dostępności w internecie można za jej pomocą wystawiać dowolne rodzaje faktur z dowolnego miejsca w świecie i wysyłać e-mailem wprost do kontrahenta. Dzięki temu, że działa w przeglądarce można z niej korzystać niemal na każdym urządzeniu wyposażonym w internet. Może to być klasyczny komputer stacjonarny, laptop, netbook, palmtop, tablet, smartfon, telefon komórkowy, a nawet telewizor.

eFaktura24 to aplikacja którą można przed zakupem bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przetestować. 30-dniowy dostęp testowy posiada wszystkie funkcjonalności, które są w wersji płatnej. Po zakończeniu okresu testowego można skorzystać z jednego z trzech pakietów, które różnią się w zależności od potrzeb:

Opcja / Pakiet MINI STANDARD FULL
Maksymalna ilość faktur 5 miesięcznie 10 miesięcznie bez limitu
Wystawianie faktur VAT
Baza danych kontrahentów
Baza danych towarów i usług
Możliwość edycji i usuwania danych
Możliwość zapisu faktur do PDF
Możliwość utworzenia ewidencji VAT
Wystawianie faktur VAT korekta  
Wystawianie faktur proforma  
Możliwość faktur e-mailem  
Własne jednostki miar    
Własne formy płatności    
Cena netto za miesiąc korzystania 5,00 zł 10,00 zł 15,00 zł


Nie czekaj ani chwili dłużej i załóż bezpłatne konto już teraz. Jeśli po miesiącu stwierdzisz, że nasza oferta Ci odpowiada będziesz mógł wykupić przedłużenie usługi. Jeśli nasza aplikacja nie będzie Ci odpowiadać będziesz mógł zrezygnować bez żadnych konsekwencji i ewnetualnie powrócić po czasie do korzystania z aplikacji jeśli zmienisz zdanie...

Logowanie

NIP
Hasło
Zaloguj

Nie pamiętam hasła | Zarejestruj się